14 września 2010

kolorowa kołderka

Kołderka z projektu "kołderka za jeden uśmiech" jest skończona. Wyprana i wyprasowana prezentuje się właśnie tak. Każdy haftowany kwadracik wyszywała inna osoba. Żeby powstała kołderka dla Elizy potrzebna była praca kilku dziewczyn: Agamaga Lublin, Doo Głogów, Lucyna Jola W-wa * 2 sztuki, Ewa Hel, eBeata Warszawa. Ja tylko dohaftowałam imię i sprytnie połączyłam wszystko w jedną całość.

Pikowałam tylko po szwach. Kołderka jest mała 75/105, uszyta ze 100% bawełny. Z tyłu kołderki jest haftowane logo naszego projektu. i jeszcze kolejna torba z koroną. Przypomnę, że koronę haftowała moja córka. Torba lniana, lekka, praktyczna...i solidne przymocowanie rączek. Wszyscy się śmieją, że torbę mole zjedzą a mocowanie rączek zostanie.7 komentarzy:

 1. Piękne te Wasze kołderki - a najpiękniejsze w nich jest to, że kilka babek znających się z netu skrzyknęło się i poświęciło czas żeby zrobić przyjemność nieznanemu dziecku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Romo, to jest właśnie piękne!
  Jednak nie wszyscy rozumieją to, że można zrobić coś bezinteresownie dla nieznanego dziecka. Takie mamy czasy, że prawie każdy patrzy tylko na siebie.
  Ja jestem szczęśliwa i chwalę ten dzień w którym przypadkowo trafiłam na "kołderki". Uśmiech chorego dziecka jest bezcenny. A my niesiemy uśmiech i dobrą energię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam Was dziewczyny :):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Agus to znowu ja:)
  Przeprowadziłąm losowanie i wygrałaś :)
  Gratuluję napisz do mnie
  Marzena Lacrima

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna ta kołderka! po prostu absolutne CUDO!!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. HURAAAA!!!!
  Piękna chusta Lacrimy jst moja!
  Nie mogę w to uwierzyć, ale miałam wielkie szczęście.
  Dziękuję za gratulację i za komentarze.
  ...ale się cieszę!

  OdpowiedzUsuń