2 lutego 2011

herbaciarka

Razem z córką zrobiłam herbaciarkę.
Pierwszą czynnością jaką zrobiłyśmy, było wygładzenie skrzyneczki papierem ściernym. Następnie przemalowałyśmy całość bejcą - miękkim pędzlem. Kolor bejcy to buk. Nie chciałyśmy, aby kolor był bardzo intensywny , dlatego do bejcy dolałyśmy wody w proporcjach 3:2. Dlaczego nasz wybór to bejca? Malując farbą zakryłybyśmy całe piękno drewna. W naszej pracy uwidocznione są słoje i struktura drzewa. Właśnie o to nam chodziło.

Motywy na naszj herbaciarce nie mogły być inne. Truskawki, poziomki, wisienki - tak właśnie chciałyśmy aby nasze pudełeczko wyglądało.


Później już tylko kilka warstw lakieru z połyskiem i wspólna praca skończona!
wygrane candy i wyróżnienie

Wygrałam candy karnawałowe u Janeczki! Piękny komplet frywolitkowy jest już u mnie. Jestem zachwycona precyzją z jaką Janeczka wykonała tą biżuterię.
Ale szczęściara ze mnie. Patrzcie tylko i podziwiajcie! Dziękuję bardzo Janeczko!


Od Pauli dostałam wyróżnienie. Dziękuję. Bardzo się cieszę, że to co robię jest zauważone i docenione. Jestem naprawdę szczęśliwa i bardzo zadowolona.
Powinnam teraz wyróżnić 10 blogów. Niestety nie potrafię tego zrobić. Wszystkie tworzymy, inspirujemy się nawzajem, pokazujemy efekt naszej pracy, cieszymy się z każdej wykonanej pracy. Wszystko to co robimy jest dla każdej z nas bardzo ważne. Teraz wybrać tylko 10 blogów - jest to naprawdę niemożliwe...
Najlepiej byłoby wyróżnić Was wszystkie, które do mnie zaglądacie.
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!